KONST / Litografier / Färglitografi 8958102
nr 895 8102
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), "Kvinna med drake på stranden", EA (konstnärens exemplar), signerad, bladets mått: 28x26
Utrop:
2.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2014
kl 20:08:48
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer